CENTRÁLNÍ FUNKCE

Centrální funkce inteligentního domu, kanceláře

Zapomeňte na zdlouhavé obcházení domu při kontrole zámků, světel, alarmu a vypnutých spotřebičů. Teď můžete vše ovládat stiskem jednoho tlačítka. Celou domácnost můžete mít pod kontrolou kdykoli budete chtít. Odchod z domu si snadno zpříjemníte používáním centrálních funkcí.

Získejte kontrolu nad svým domem

Propojení sítí Vám umožní najednou vypnout všechny zásuvky a osvětlení nebo zapnout zabezpečovací systém. Jednotlivé centrální funkce můžete libovolně kombinovat a následně je ovládat jediným vypínačem nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu z Vašeho počítače či mobilního telefonu.

Šetřete energii používáním centrálních funkcí

Spotřebiče odebírající energii i v pohotovostním režimu můžete nyní snadno a rychle odpojit. Prostřednictvím centrálních funkcí rázem vypnete zásuvky, spotřebiče i všechna světla. Po odchodu z domu se nebudete muset bát, že jste někde zapomněli zhasnout a navíc budete šetřit energii.

Udělejte z domu bezpečné místo pro děti

Mimo úspor je princip centrálních funkcí navržen také pro ochranu dětí před nehodami v domácnosti. Po dobu

http://www.loxone.com/tl_files/loxone/Content_images/header_images/central_functions.png

Vaší nepřítomnosti mohou zůstat nepotřebné funkce vypnuté. Děti se tak nedostanou k ovládání bazénu, sauny, sporáku a dalším potenciálně nebezpečným zařízením.

Chraňte své soukromí před nezvanými hosty

Pro maximální pocit bezpečí využijte všechny inteligentní funkce ochrany. Alarm nastavte na míru svému domu a rodině. Chytrý systém lze propojit s dříve nainstalovanými jednotkami jako kamery, pohybové senzory a další čidla. Pokud alarm zachytí podezřelý pohyb okolo domu, spustí poplach, rozsvítí světla a vytáhne žaluzie.

Zapněte film, opřete se a užívejte si

Pohodlně se usaďte ve svém křesle, jedním tlačítkem zapněte TV, DVD, HiFi, zavřete žaluzie a izolujte se tak od okolního světla. Takto navodíte pomocí jednoho tlačítka Vaší individuální pohodu pro sledování TV nebo oblíbeného filmu.

Méně elektrosmogu

Nastavte v několika krocích centrální funkci, která Vám umožní odpojit všechny spotřebiče a zásuvky v místnosti od elektřiny. Takto snížíte elektrosmog v místnosti, což napomáhá lepšímu spaní a zdraví.


Inteligentní ovládání centrálních funkcí - ukázka pro iPhone

Centrální funkce můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, iPad, android všech typů nebo webového rozhraní.(galerie pro iPad a Android zde)

http://www.loxone.com/tl_files/loxone/Content_images/slider_images/movie_time.jpg


Májem o inteligentní systém pro Vaši firmu ZDARMA?odraznik sipka

Kalkulace inteligentní dům Řešení inteligentní elektroinstalace provádíme na míru klientovi.odrazka, nteligentni dumUvažujete-li o chytrém
systému pro firmu, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 722 77 88 77
Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.
 

Víte že ?

Chytré ovládání domácnosti prožívají v naší zatím málo lidí...ale Firma AZ TOTALSERVIS se společností LOXONE se snaží podat kompletní informace o tom že dnes je ten správný čas na inteligentní instalace. Umožňuje řídit celou domácnost nebo firemní kancelář pomocí jediného ovladače, tabletu nebo chytrého telefonu. Zahrnuje to například zhasínání světel, ovládání žaluzií, klimatizace, ale také kamerového systému, televize či domácího kina. Místo několika ovladačů zvládne uživatel vše najednou s jedním tabletem nebo smartphonem. Zdroj iDnes.cz

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání