VIDEA inteligetního systémuVaše světla umí více než jen 'rozsvítit' nebo 'zhasnout'!

Ovládání osvětlení je opravdu jednoduché. Vybrat ale správnou intenzitu a druh je již složitější úkol. Pohodlné ovládání osvětlení Vám odpověď na tuto otázku zjednodušit. Podívejte se, jak mohou světla ve Vašem chytrém domě vypadat a co mohou dělat.
První videovrátník vhodný pro smartphone & tablet

Často dochází k situacím, kdy potřebujete ovládat přístup do Vašeho domu. Ať už chcete vidět, kdo za Vámi přišel na návštěvu, když se právě saunujete nebo chcete umožnit přístup poštovní službě s balíčkem do Vaší garáže, když si užíváte na dovolené.
Inteligentní dům - využití v praxi

Inteligentní domácnost není žádný luxus. Ovládání žaluzií, topení, osvětlení, audia, garážových vrat, sauny a ještě mnohem více je s Loxone hračka. Vynikající poměr cena/výkon, flexibilita, otevřenost, silné zázemí - to jsou výhody, které jsou na straně Loxone GmbH. Ochutnejte kousek z našeho světa domácí automatizace...iPad držák na Zeď - dokonalý dům

Jednoduchý a designově povedený držák na zeď pro Váš iPad, Montáž je možná jak do horizontánlí, tak vertikální polohy. Šikovná drážka pro schování kabelu zajistí, že nebude hyzdit pohled na vynikající držák. 


Inteligentní regulace topení v jednotlivých místnostech

Regulace topení je v dnešní době, kdy každým rokem narůstají účty za topení, nezbytnost. Loxone Vám pomůže snížit účty za energie jednou pro vždy. Reguluje totiž vytápění v době velice jednoduchým a efektivním způsobem. Udržuje konstantní teplotu v místnosti na základě teplotního čidla a tak se Vám již nestane, že se budete potit a nebo Vám bude zima.

Inteligentní reproduktory pro inteligentní domy
Bezdrátové instalace nyní nejsou problém


  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání