Inteligentní SOLÁRTNÍ ELEKTRÁRNA

Úspora energie v domácnosti se solárními panely

TotalISB - je tady od toho, aby Vám pomohl s tímto problémem a pomohl ušetřit ročně až několik tisíc za úsporu energie v domácnosti.

1 . Prozkoumejte možnosti

Každoročně stoupá cena energií o několik procent a ani v tomto roce tomu nebude jinak. Úspora energie v domácnosti je důležitá pro každého spotřebitele. Největší výdaje domácnosti přitom plynou právě za energie elektrické. Řešení solárních panelů od TotalISB  je tady od toho, aby Vám pomohl s tímto problémem a pomohl ušetřit ročně až několik tisíc za energie.

  Používáme kvalitní FVE panely 

Na našich instalací používáme pouze EU certifiket kvalitní panely s životností a garancí 100% Výroby 20let. Měniče používáme pouze výrobce Fronius, Kostal.

http://livingwithloxone.com/wp-content/uploads/2015/09/Solar-Panel-Overview-198x300.jpg

  Bez chytré instalace "smart home" ani ránu.

  Hlavním prostředke jak tazv. mít "inteligentní solární panely" spočívá spojením jednotlivých prvků jako myčka, pračka, PC atd... se solárním systémem do jednotho celku. Tedz pokud nebudete mít inteligentní elektroinstlaci není možné aplikovat funkce do systému.

  Garance vrácení peněz do 5 let

  Vaše investice do solárních panelů není malá ,ale není zbytečná ! Zpravidla investice se vrací kolem 5-10let.
 

  Počasí k dalšímu měření pro další funkce pro inteligentní dům

  Hlavní funkce počasí je zbýrat informace a interpretovat ,ale my jej můžeme využit k dalšímu využití jako je například
             Zalévání zahrady, kde automaticky vyhodnotí zda v půdě je dostatečná vlhkost a kolik spadlo srážek. Na základě porovnání bude zalévat.

  Odpojte jednoduše všechny žrouty "drahé" energie od elektrické sítě

Spotřebiče v pohotovostním režimu mají nezanedbatelný odběr elektřiny a výše účtu každým rokem naskakuje pouze kvůli těmto zařízením o tisíce korun.Vypněte všechna zařízení TV, video, DVD přehrávač, hifi věž nebo PC jednoduchým stisknutím tlačítka. S Loxone je můžete jednoduše odpojit na dálku přes centrální funkci.


Jak to funguje ?
http://www.loxone.com/blog/enuk/wp-content/uploads/sites/4/2013/09/PI_Loxone_EN.jpg

 

 

Úspora energie v domácnosti pomocí stisku jednoho tlačítka

Náš tip jak zvýšit úsporu energie v domácnosti: Nezapomeňte při instalaci našeho systému na tlačítko u vchodových dveří. Tomuto tlačítku pak naprogramujte centrální funkci:

Vypnutí všech světel v domě (jsou chvíle, kdy zapomenete zhasnout - od toho je zde Loxone). Snížení teploty v domě o 3°C. Odpojit všechny zásuvky se zařízeními ve stanby režimu nebo zastřežení alarmu. Nechte naplno projevit Vaši fantazii a vymyslete si vlastní způsob, jak uspořit výdaje za energie! Nikdy to nebylo snazší než s Loxone.

Účinné využití vlastní vyrobené energie

Nezávislost na růstu cen elektrické energie: Integrace fotovoltaiky v inteligentním domě a efektivní využití vlastní vyrobené elektřiny. Jak? Maximalizace vlastní spotřeby, zatímco se elektrická energie vyrábí. Abychom Vám pomohli, již nějakou dobu spolupracujeme se společností Fronius, výrobcem měničů, aby bylo možné efektivně s vyrobenou elektřinou hospodařit.

http://www.loxone.com/system/html/energy-visu-ff66608f.png 

 

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání