Inteligentní BAZÉN

Bazén nebo výřivka s inteligentní ovládáníhttp://www.bazeny-raviot.cz/wp-content/uploads/2012/02/bazen2.jpg

Inteligentní bazén patří v součastnosti k nejhledanějším předělávkám. Proč automatizovat bazén ? odpověd je prostá. Integrace bazénu Vám dodá kvalitní čistý bazén za minimální námahu a náklady. Dnešní automatizace bazénu tvoříme z ovládání filtračních čerpadel, protiproudů a kontrolu kvalitu vody. Jako příslušenství k inteligentnímu bazénu je automatické rolovací zastřešení nebo automatizace se solárnímim ohřevem vody.Hotový projekt k nahlednutí ZDE

             Vlastníme vlastní vířivku i bazén -  reálná úkázka, objednejte se !.Plná automatika bez starostí a námahy

O narušení domácnosti obdržíte zprávu prostřednictvím SMS, e-mailu nebo přímo telefonátem. V případě, že alarm zaznamená vniknutí do domu, roztáhne žaluzie, rozsvítí světla a odešle upozornění o narušení objektu. Po dobu Vaší nepřítomnosti můžete veškeré dění v domě sledovat online díky zabudovaným kamerám.

Kvalitní voda bez mávnutí rukyVizualizace filtrace

Intelingní instalace bazénu zahrnuje bezpečností senzory proti používání v případě spánku bazénu. Například pokud bazén spí něco nebo někdo spadne do bazénu nebo se posune zastřešení ihned systém vyhlásí ALARM.

Bezpečnost dětí nadevše

Inteligení instalace bazénu zahrnuje bezpečností senzory. V případě nepoužívání bazénu nechceme,aby napřílad se nic nepřihodilo. Například pokud bazén spí něco nebo někdo spadne do bazénu nebo se posune zastřešení ihned systém vyhlásí ALARM.

Bezpečnost dětí nadevše

Intelingní instalace bazénu zahrnuje bezpečností senzory proti používání v případě spánku bazénu. Například pokud bazén spí něco nebo někdo spadne do bazénu nebo se posune zastřešení ihned systém vyhlásí ALARM.

Hotová realizace se všemi funkcemi

Kompletní popsané funkce a jeho reálná realizace máme popsanou v článku zde.


Inteligentní ovládání bazénua dalších funkcí - ukázka

Centrální funkce můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, iPad, android všech typů nebo web rozhraní.(galerie iPhone a Android zde)

BAZEN LOXONE

BAZEN LOXONE

 

http://www.loxone.com/tl_files/loxone/Content_images/mockups/EN-UK/iPhone/loxone-pool-mockup-3-screens-EN.png


Mám zájem o kalkulaci inteligentního bazénu nebo vířivky ZDARMA?odraznik sipka

Kalkulace inteligentní dům Řešení inteligentního alarmu provádíme na míru klientovi.odrazka, nteligentni dum Uvažujete-li o chytrém
systému, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 722 77 88 77
Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.
 

Víte že ?

Inteligentní dům, může být, jako samostatná zebezpečovačka bez dalších nákladů .Tím se dá do začátku ušetřit až desetitisíce, nebo Vám můžeme přímo integrovat certifikovaný zabezpečovací systém PARADOX do ovládání inteligentního domu a jeho čidla můžeme použít na rozsvicování světel místo pohybových čidel. Zabezpečovací Technik Pavel Flieger

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání