Inteligentní ovládání TOPENÍ

http://www.loxone.com/Media/490856a6-ee37-422f-bff2-0e5e02dd34f0/DEU/Einsatzbeispiele/heizungsregelung.png

Objevte kouzlo domácnosti s optimálně nastavenou teplotou všech místností. Inteligentní systém vytápění se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám a představám o pohodlném bydlení. Při správném nastavení topného cyklu obyvatele inteligentního domu potěší nezanedbatelná úspora energie.

Nastavte si teplotu v každé místnosti zvlášť

Individuální ovládání topných těles znamená konec studeným nebo zbytečně přetopeným místnostem. S pomocí centrálního ovládání si trvale zvolíte nejpříjemnější teplotu nebo jednorázově upravíte topný režim podle potřeb.

Ovládejte topení na dálku

Jednou z podstatných součástí inteligentního systému vytápění je možnost jeho dálkového ovládání prostřednictvím webového prohlížeče, mobilního telefonu nebo tabletu. Máme k dispozici aplikace pro Android a iOS (iPhone). Na nastavování a kontrolování teploty z jakéhokoli místa v domě či mimo něj si rychle zvyknete.

Sledujte záznamy údajů o topení

Maximální ekonomičnosti topného cyklu dosáhnete zpětnou kontrolou nashromážděných údajů o průběhu vytápění jednotlivých částí domu. Na základě těchto informací budete moci sledovat efektivitu vytápění a vývoj úspor.

Regulace teploty topné vody

Stálá teplota v domácnosti je v dobách měnícího se počasí komfort k nezaplacení. Jednou z funkcí systému inteligentního vytápění je právě udržování stálé teploty v místnostech. Díky řízenému ohřevu topné vody, při němž nebude docházet k jejímu zbytečnému přehřívání, se sníží Vaše náklady na bydlení.

Integrace všech známých výrobců

Potřebujete plynový, elektrický , nebo tepelné čerpadlo ovládat naším inteligentním systémem ? Není problém jsme schopni ovládat jakékoli zařízení od obyčejného relé, po digitální komunikaci.

 Přepínaní zdrojů tepla KRBOVÁ VLOŽKA, Aku nádrž, PLYN

  Plně automatický inteligentní systém přepínání různých zdrojů tepla. Neomezené možnosti ! Individuální teplota v každé místnosti

Místnosti v chytrém domě od Loxone mají za každé situace ideální teplotu. Inteligentní topení, popřípadě chlazení, reguluje teplotu na úrovni jednotlivých místností naprosto samostatně. Zná perfektně chování každé místnosti a ví, kdy má zapnout a kdy vypnout, aby v určenou dobu měla místnost požadovanou teplotu. Bere v potaz státní svátky, pozná nepřítomnost a perfektně spolupracuje s tvou stínící technikou.Inteligentni topeni


Inteligentní ovládání topení a dalších funkcí - ukázka

Centrální funkce můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, iPad, android všech typů nebo webového rozhraní.(galerie iPad a Android zde)


Májem o inteligentní topení pro domácnost nebo firmu?odraznik sipka

Kalkulace inteligentní dům Řešení inteligentní topení programujem dle požadavku. odrazka, nteligentni dumUvažujete-li o chytrém
domu, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 722 77 88 77
Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.
 

ČIdlo přítomnosti ?

Čidlo přítomnosti může být prvek, který se za Vás postará o komfortní vytápění, pouze když jste doma. Čidlo přítomnosti instalujeme a doporučujeme v každé nové instalaci. Jednatel Jiří Soukup

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání