Inteligentní ovládání MULTIMÉDIÍ

Ovládací systém inteligentního domu se dokáže postarat o zábavu celé Vaší rodiny. Veškerá domácí multimedia lze snadno řídit prostřednictvím jednoho ovladače. Díky dokonalému propojení obrazu i zvuku si v každé místnosti budete moci pustit jiný žánr a jiné médium jako TV, DVD nebo Hifi sestavu. Pro vytvoření dokonalého zážitku bude navíc možné doplnit hudební nastavení o světelné scény.

Dopřejte si v každé místnosti jinou zábavu

Multiroom audio systém umožňuje přehrávání obrazu a zvuku z více zdrojů. Snadno tak můžete v jediném okamžiku v kuchyni pustit rádio, v obývacím pokoji televizi a v dětském pokoji oblíbené CD. S optimální podporou pro multiroom audio systém si každý člen rodiny přijde na své.

Ovládejte nastavení hudby jediným dotekem

Pouštění multimediálního systému už nemůže být jednodušší. Jediným pohybem běžného tlačítka zapnete nebo vypnete hudbu, regulujete hlasitost nebo ladíte rádio. Pro Vaši maximální zábavu a komfort stačí pouze jeden ovladač.

Kombinujte hudební a světelné scény pro lepší atmosféru

Pro vytvoření správné domácí nálady lze systém multimédií propojit s ovládáním světelných scén. Na základě vlastního vkusu tak docílíte dokonalého spojení zvuku a světelných efektů. Předem definovaný program spustíte stiskem jednoho tlačítka.

Vyzkoušejte ranní probuzení s hudbou

Inteligentní ovládání multimediálního systému lze využít také k nastavení budíčku. Chcete-li, aby se celá Vaše rodina pozvolna probouzela za zvuku příjemné melodie, vyberte si speciální ranní program. Každý den Vás chytrý systém probudí ve stejnou hodinu a předem zvoleným hudebním výběrem.

  Konečně jednoduché řešení pro ovládání hudby & audia

   K tomu, abyste mohli ovládat multiroom audio, potřebujete centrální zařízení - náš MiniSERVER. Ten tvoří centrálu domácí automatizace od Loxone. Umísťuje se do domovního
   rozvaděče a stará se o veškerou inteligenci.

Hudba & Multiroom audio - Jednoduché ovládání nadevše

Téma domácí automatizace a multiroom audia patří bezesporu k sobě. Česky řečeno ozvučení více místností variabilními zdroji (např. v kuchyni může hrát rádio a v obývacím pokoji Vaše oblíbené CD, které již nemusíte nosit pořád u sebe). Samozřejmě i řešení domácí automatizace od Loxone řeší potřebu multiroom audia.

Objevte možnosti ovládání hudby

Optimální podpora pro multiroom audio systém

Nechte si hrát v každé místnosti jinou muziku podle Vašeho přání

Multiroom audio systémy umožňují přehrávání hudby z více zdrojů. Systém od Loxone podporuje řadu výrobců multiroom audio systémů jako Sonos, Squeezerbox nebo CasaTunes. S Loxone je můžete integrovat kdykoliv budete chtít.

Nejjednodušší ovládání: Ovládání hudby přes vypínač

Stisknutím vypínače se hudba zapne. Jednodušeji to již nelze!

S Loxone můžete ovládat jakýkoliv povel přehrávače pomocí tlačítka. Můžete tak zapnout nebo vypnout hudbu v místnosti, zesílit/zeslabit, přeladit..., prostě vše co Vás napadne


Oblíbené písně v každém pokoji

 

Objevte možnosti multiroom audio systému pro inteligentní ovládání různých kanálů hudby v každé místnosti Vaší domácnosti. Loxone podporuje různé multiroom audio systémy jako je Sonos, Squeezebox nebo CasaTunes.

CasaTunes Multiroom systém

Scény pro každou náladu

Příklad pro italskou večeři: Stisknutím tlačítka nebo kliknutím myši se při večeři setmí světla na jídelním stolem, žaluzie pomalu sjedou dolu a nakolopí se v úhlu 45 stupňů a samozřejmě začně hrát internetové rádio s italskou hudbou.

Budíček jak ho ještě neznáte

Ranní vstávání s hudbou? Žádný problém - nechte se probudit ve stanovený čas pomocí hudby. Přesně v 7:00 začíná Váš pracovní den a Vy právě vstáváte? Neradi posloucháte řinčící budík? Nechte se pozvolna vzbudit hudbou z Vašeho přehrávače...

Wecker

Inteligentní ovládání multimédia a dalších funkcí - ukázka

Centrální funkce můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, iPad, android všech typů nebo webového rozhraní.(galerie iPad a Android zde)


Májem o inteligentní multimédia pro domácnost nebo firmu?odraznik sipka

Kalkulace inteligentní dům   Řešení inteligentní multimédia programujem na míru dle požadavku. odrazka, nteligentni dumUvažujete-li o chytrém
   domu, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 722 77 88 77
   Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.
 

Neomezené možnosti systému ?

Ano ', všechny Vaše zařízení v objektu, mužete ovládát bez dálkových ovladačů přes Váš oblíbený telefon nebo iPhone. Hranice se nekladou televize, projektory, myčky, pračky, domací kina a reciver nejsou překážkou... všech známích značek.  Jednatel Jiří Soukup

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání