Inteligentní ovládání OSVĚTLENÍ

S inteligentním nastavením systému osvětlení Vaši rodinu nečeká už ani jeden krok do tmy. Pomocí variabilního ovládání se budou světla rozsvěcet pokaždé, když si budete přát nebo potřebovat. V každou denní dobu můžete měnit sytost a barvu osvětlení podle nálady. Vytvořte nezaměnitelnou atmosféru prostřednictvím venkovního nasvícení a světelných scén v domě.


Ovládejte světla přes klasické vypínače

Využívání inteligentního ovládání světel přinese jen tolik změn, kolik si sami budete přát. Vzhled a funkce vypínačů se zachovají a k nim přibude škála možností dalšího využití. Mimo dvou základních poloh rozsvíceno/zhasnuto oceníte volbu některého z automatických programů

http://www.loxone.com/tl_files/loxone/Content_images/case_studies/lighthouse/kitchen1.jpg

nebo centrální funkce, která vypne všechny světla v místnosti i v celém domě.

Regulujte osvětlení přes PC, iPhone či iPad

Chytré ovládání světel je uživatelsky přívětivé i z důvodu možnosti jeho dálkového nastavení. Prostřednictvím počítače nebo telefonu můžete během chvíle rozsvítit příjezdovou cestu, zahradu či bazén. V aktuálním čase navíc snadno změníte nastavení rozsvícení a stmívání světel nebo jejich barev.

Nastavte si světelnou scénu stisknutím tlačítka´

Volbu rozmanitých světelných programů lze využít při příležitostech jako oslava uvnitř i vně domu, rodinná večeře a další. Světelné scény vhodně osvítí požadované prostory a příjemně ozvláštní celkovou atmosféru proměnami intenzity a barevnosti jednotlivých světel. Do paměti inteligentního systému můžete vložit vlastnoručně nastavený program.

Vyberte si ovládání osvětlení podle svých představ

Využijte v domě všechny možnosti chytrého osvětlení a už nikdy nebudete chodit potmě. Osvětlovací technika zahrnuje ovládání prostřednictvím běžného stisku vypínače, pohybového senzoru nebo časovače. V noci se světla navíc rozsvítí jen tak, abyste viděli na cestu, ale světlo Vás zbytečně neoslňovalo.

Podívejte se na naše krátké video automatizace

Získej od svého osvětlení více

V chytrém domě od Loxone umí osvětlení více než jen "zap." a "vyp." . Pro perfektní náladu si můžeš nakombinovat světla do světelných scén a užívat si tak v každé situaci to pravé osvětlení. Při vaření jsou všechny plochy perfektně nasvíceny. Jediným stisknutím tlačítka přepneš místnost do scény "Jídlo" a vše je připraveno pro další aktivitu - světla již nikdy nebudou tak nudná jako dříve.

lighting-functionsInteligentní osvětlení a dalších funkcí - ukázka pro iPhone

Centrální funkce můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, iPad, android všech typů nebo webového rozhraní.(galerie iPad a Android zde)


Májem o inteligentní saunu pro domácnost ?odraznik sipka

Kalkulace inteligentní dům Řešení inteligentní sauny provádíme na míru klientovi dle typu sauny.odrazka, nteligentni dumUvažujete-li o chytrém
systému pro firmu, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 722 77 88 77
Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.
 

Víte že ?

Saunu můžete s inteligentním systémem propojit se zvonkem a být tak informování například zablikáním světla ,že Vaše návštěva je tu. Jednatel Jiří Soukup

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání