Inteligentní SAUNA

Inteligentní sauna

Vlastníte-li soukromou saunu, můžete ji snadno propojit s ovládacím systémem inteligentního domu. Zvolte si nastavení odpovídající Vašim potřebám. Saunu můžete zapnout a ovládat z domu i na dálku. S pomocí vůní a světel navodíte tu správnou relaxační atmosféru.

Ovládejte saunu pomocí vlastního nastavení

Na základě individuálních nároků členů domácnosti, můžete na chytrém ovládání nastavit několik vlastních programů. Sauna bude dle jednotlivých režimů kombinovat odlišné řízení teploty, vlhkosti, aroma a světla.

Zvykněte si kontrolovat bezproblémový chod sauny

Chcete-li mít perfektní přehled o průběhu vytápění sauny, můžete její provoz pravidelně monitorovat. Inteligentní systém pohlídá teplotu, vlhkost, výměnu vzduchu nebo nedovřené dveře. Vše povede k Vaší absolutní spokojenosti.

Nastavte si saunu na telefonu

Stejně jako ostatní funkce v domácnosti, můžete i saunu ovládat prostřednictvím dalších ovládacích zařízení než pouze přes klasický vypínač na zdi. Komunikovat se saunou můžete na dálku přes iPhone, tablet nebo PC. Sauna se tak spustí ještě v době Vaší nepřítomnosti a po příjezdu domů můžete okamžitě začít s relaxací ve vyhřátém prostředí.


Sauna loxone


 

Ovládání sauny přesně podle Vašich předsav

Chcete Vaší saunu ovládat podle Vašich představ? Loxone Vám nabízí možnost udělat si veškeré funkce sauny přesně tak, jak chcete! Dálkové ovládání, režimy v sauně, ... Zde se dozvíte více o ovládání sauny s Loxone.
Objevte možnosti ovládání sauny

TotalISB / sauna loxone

Ovládání sauny podle Vašich představ, každý člověk má nějaké nároky.
Řízení teploty, vlhkosti, aroma, světla... vše je individuální.

S TotalISB si můžete dokonce vytvořit vlastní programy pro sauny. Při vstupu do sauny je jednoduše aktivujete pomocí tlačítka na zdi nebo změnit některé přednastavené parametry pomocí Smartphone.

Více bezpečnosti pomocí monitorování

Ovládání sauny je se systémem TotalSIB bezpečné a inteligentní. Ovládání sauny je cenově výhodné a velice jednoduché.Pokud budete chtít, můžete monitorovat v sauně veškeré veličiny - teplotu, vlhkost, kouř, otevírání sauny, ... Pokud není něco v pořádku, Miniserver Vás na tyto skutečnosti vždy upozorní.

Aktivování sauny na dálku přes Váš telefon

Zapnutí sauny mobilním telefonem (iPhone, Android, ...) při cestě z práce nebo ze sjezdovky. S inteligentní ovládání sauny to není žádný problém!Saunu můžete ovládat  odkudkoliv pomocí iPhone, Andoroid, notebooku, ... Komu by se chtělo vstávat z pohodlně vyhřátého křesla a jít zapnout saunu a ještě ji kontrolovat, dokud není vyhřátá?

Inteligentní ovládání sauny a dalších funkcí - ukázka pro iPhone

Centrální funkce můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, iPad, android všech typů nebo webového rozhraní.(galerie iPad a Android zde)


Májem o inteligentní saunu pro domácnost ?odraznik sipka

Kalkulace inteligentní dům Řešení inteligentní sauny provádíme na míru klientovi dle typu sauny.odrazka, nteligentni dumUvažujete-li o chytrém
systému pro firmu, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na 722 77 88 77
Na základě konkrétní poptávky rádi sestavíme kalkulaci odpovídající Vašemu zadání.
 

Víte že ?

Saunu můžete s inteligentním systémem propojit se zvonkem a být tak informování například zablikáním světla ,že Vaše návštěva je tu.  Jednatel Jiří Soukup

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání