Inteligentní STÍNÍCÍ TECHNIKA

Je jedno, zda máte na domě nainstalované žaluzie, rolety nebo markýzy. Inteligentní systém zvládne ovládat jakýkoli typ stínící techniky. Chytré programy zabrání ochlazování nebo zbytečnému přehřívání vnitřních prostor. Automatické ovládání žaluzií bude kromě počasí reagovat i na denní dobu a roční období.

Ovládejte žaluzie přes klasické spínače i dálkově

Chytrý systém umožňuje dva způsoby ovládání stínící techniky. První variantou jsou běžné spínače zabudované do zdi hned vedle okna. Patříte-li však k milovníkům nových technologií, jistě Vás potěší možnost ovládat žaluzie přes iPhone, iPad nebo Váš osobní počítač. Od stolu snadno zatáhnete nebo roztáhnete žaluzie v jakékoli místnosti.

Zvolte si nejužitečnější varianty centrálního ovládání

Možnost manipulovat s žaluziemi na všech oknech najednou Vám výrazně ulehčí práci se stínící technikou. Díky nastavení centrálních funkcí budete moci pohybovat s libovolným počtem žaluzií a zatemňovat tak celé místnosti i jednotlivé řady oken. Množství centrálních funkcí, které lze vložit do paměti inteligentního systému, je čistě na Vás.

Nastavte si automatické ovládání žaluzií

Dopřejte si příjemnou pokojovou teplotu a přirozené světlo v jakoukoli denní dobu a roční období. Díky automatickému ovládání budou žaluzie v chladném počasí vpouštět do interiéru sluneční svit a v letním období ho ochladí zastíněním.

Přizpůsobte stínění svým potřebám

Chytré žaluzie budou kopírovat Váš denní režim. Nastavte si je tak, aby Vás v určitou hodinu vzbudily vpuštěním ranního světla do ložnice. Přes den se vytáhly pro více světla nebo se sklopily k obraně proti ostrému slunečnímu svitu. Večer by se opět samy zavřely, abyste měli soukromí a klid na spánek.

Nechte se hýčkat inteligentními žaluziemi

Zatažená stínící technika má mimo praktických hledisek i svoji psychologickou funkci. Dodává obyvatelům domu během noci pocit bezpečí. Chytrý systém dokáže ochránit i samotné žaluzie. Při nepříznivém počasí hrozí, že vítr a déšť žaluzie poškodí, a proto se samy zatáhnou dovnitř.

Inteligentní ovládání stínící techniky - iPad, iPhone

Stínící techniku můžete ovládat i pomocí zařízení iPhone, Android nebo webového rozhraní.

http://www.loxone.com/tl_files/loxone/Content_images/slider_images/CZ/CZ_iPad-Shading.jpg
http://www.loxone.com/tl_files/loxone/Content_images/illustrations/other/bedienfunktionen.png

Automatické stínění je s Loxone hračkou. Stínící technika dělá to co chceme my!

  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání