VZDÁLENÉ OVLÁDÁNÍ

Dálkové a vzdálené ovládání

Ať už jste v práci nebo na dovolené na druhém konci světa, můžete být stále v kontaktu s chytrým systémem ve Vaší domácnosti. Kdykoli budete moci zkontrolovat alarm, topení nebo centrální vypínání všech zásuvek. Nyní už se před odjezdem nebudete muset bát, že jste na něco zapomněli.

Využijte vzdálený přístup kdekoli na světě

Díky Vašemu PC, iPhonu či iPadu budete mít nepřetržitý přehled o domě. Systém Vás upozorní na otevřené okno, zapnutý spotřebič nebo rozsvícené světlo. Ihned poté budete moci vydat pokyn k centrálnímu vypnutí a zamčení domu. Před návratem vše jednoduše zapnete a necháte si vytopit obytné místnosti na příjemnou teplotu.

Nechte se na dálku pravidelně informovat o dění v domě

Na základě osobního požadavku Vám bude inteligentní systém posílat zprávy o tom, zda je u Vás doma vše v pořádku. Prostřednictvím e-mailu, SMS nebo telefonátu obdržíte hlášení o příchodu dětí ze školy, příchozí poště nebo návštěvách, které Vás nezastihly doma.

Sbírejte statistiky a ukládejte získaná data

Možnost sledovat záznamy o jednotlivých funkcích domu neodmyslitelně patří k základním dovednostem inteligentního systému. Budete-li chtít, dozvíte se údaje o topení, stavu počasí nebo získáte data z pohybového senzoru.

Inteligentní dalkové ovládání - ukázka iPhone, iPAD

Dálkově ovládat můžete i pomocí zařízení iPad, Android nebo webového rozhraní.


  • partner loxone
  • partner samsung
  • pripojeni knx
  • inteligentni enocen
  • apple inteligentni ovladání